Ogólne informacje

Nasza firma od kilku lat zajmuje się produkcją nowoczesnych stacji ładowania, które charakteryzują się dużą innowacyjnością w swojej branży. Kupując nasze ładowarki wspierasz polską gospodarkę ponieważ wszystkie stacje Silver Mountain produkowane są w Polsce. Wyróżnia je wysoka wytrzymałość oraz jakość wykonania, która gwarantuje długotrwałe zadowolenie z naszych usług.

  • Ładowanie pojazdu prądem zmiennym AC lub prądem stałym DC.
  • Dowolność wyboru standardów punktów ładowania ( CCS2, CHAdeMO, typ 2 , typ 1).
  • Punkty ładowania z dowolną mocą ładownia.
  • 4 systemy ładowania.
  • Dowolną kolorystykę oraz branding.

Stacje przyjazne użytkownikowi

Łatwość obsługi

Obsługa stacji jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki automatycznie ryglowanym gniazdom oraz wtyczkom zapobiegamy ingerencji osób trzecich w takcie ładowania.

Bezpieczeństwo

Wszystkie urządzenia są zaopatrzone w automatyczne odryglowanie w momencie zaniku napięcia oraz w liczne zabezpieczenia by korzystanie z ładowarek było w pełni bezpieczne.

Instrukcja użytkowania

Każde ze stanowisk w zależności od konfiguracji posiada podświetlaną instrukcję obsługi, która w prosty sposób tłumaczy obsługę stacji.

Aplikacje mobilne

Kupując naszą ładowarkę istnieje możliwość podpięcia jej do aplikacji mobilnej Nexity lub Elocity umożliwiającej monitorowanie działania stacji, szybkich płatności oraz wyszukiwanie aktywnych ładowarek w pobliżu.

Galeria realizacji